INFORMACJE EUROWEEK ORAZ OBÓZ JĘZYKOWY W ANGLII

Wyjazd Euroweek, który odbywa się w okolicach Bystrzyce Kłodzkiej, to warsztaty językowe z wolontariuszami z całego świata. W tym roku wyjazd odbędzie się w dniach 23-27 kwietnia 2018. W ramach wyjazdu słuchacze Akademii Uspeak mają zapewniony udział w warsztatach, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Uczestnicy warsztatów pokrywają koszt dojazdu oraz ubezpieczenie. Wysokość odpłatności podamy w najbliższym czasie po wyłonieniu firmy transportowej.

W najbliższym tygodniu lektorzy rozdadzą zgody, które prosimy niezwłocznie zwrócić do nauczycieli prowadzących lub koordynatora Akademii p. M.Walczak.

 

Obóz językowy w Anglii odbędzie się w dniach 30.06.-08-07. 2018. Osoby zainteresowane prosimy aby zapoznały się z ofertą obozu(oferta obozu).  Rozstrzygnięcie kwestii dofinansowania obozu (ogłoszenie wyników całorocznych zmagań konkursowych) nastąpi w kwietniu 2018, po ostatnim konkursie. Nie mniej bardzo proszę już dziś rezerwować miejsca na wyjazd. O szczegóły można zapytać koordynatora Akademii p. M. Walczak.